-30%

57EU Botox Flash Care salongi kiirhooldus nahahooldusvahend plastikuhooldusvahend detailikaitse

19.7346.77

Välkkiire taastus ja hooldus kõikidele nahkdetailidele, vinüülile, tihenditele ja plastikutele sõidukisalongis ja kerel. Intensiivistab värvitoone ning annab detailidele uue värske sära. Eriti sobilik nõudlike õmblustega perforeeritud nahkistmetele. Silikoonivaba. Luksusliku Šveitsi heaoluaroomiga. High-Tech nahka trimmiv koostis!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Salongi kiirhooldus nahahooldusvahend plastikuhooldusvahend detailikaitse. Välkkiire taastus, õrn puhastus ja hooldus kõikidele nahkdetailidele, vinüülile, kummile ja plastikutele sõidukisalongis ning ehisliistudele. High-Tech Botox Flash Care hooldus sisaldab nahka trimmivaid, toitvaid ja nahatoone intensiivistavaid komponente, mis tagab nahkpolstrile optimaalse elastsuse ja värske sära ning hoiab ära naha mõranemise ja vananemise. Jätab sõidukisalongi luksusliku heaoluaroomi.

Sobib universaalseks nahkistmete, polstrite, plastikdetailide, kummidetailide, ehisliistude, katusereelingute, pagasiruumi plastikute jne. hooldamiseks ja kaitsmiseks. Kuivab ja haakub pinnaga kiiresti. Kiire ristsiduvuse tõttu on eriti sobilik nõudlike õmblustega perforeeritud nahast sportistmete jaoks ja tipptasemel garaažidele. Neutraalne ja mittelenduv, silikoonivaba koostis.

Kasutamine

Kanda ühtlaselt terve detaili ulatuses laiali, järjepidevate, ülekattuvate, ringikujuliste, liigutustega aplikaatori või mikrokiudlapiga. Pinnale kantav kogus tuleks valida vastavalt vajadusele ja materjali seisukorrale. Liigse doseerimise korral poleerida pind üle puhta mikrokiudlapiga.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • välkkiirelt hooldada ja kaitsta nahast, plastikust, vinüülist istmeid, interjööri, tihendeid ja ehisliiste
  • õrna puhastust ja nahkdetaile niisutavat hooldust ning mõranemis- ja vananemisvastast kaitset
  • kiiret kuivamist ja head ristsiduvust, mis sobib eriti perforeeritud nahkismetele
  • värseksndada ja intensiivistada detailide värvitoone
  • Neutraalset mittelenduvat ja silkoonivabat koostist
  • luksuslikku heaoluparfüümi sõidukisalongi
  • High-tech värskendavat ja trimmivat botoxtöötlust nahkpolstrite pikaealisuse tagamiseks
Kaal
-
Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

0.5L pihustiga, 0,5L push-pull, 1L pihustiga, 1L push-pull

Silikoon

Ei sisalda silikooni

pH

6-8 (neutraalne)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/