Hot

32X Saubermen ÖKO roheline puhastus kontsentraat köögist auto ja garaažini

22.24329.52

Roheline superpuhastaja nahkistmete, tekstiilpolstri ja kõikide teiste salongimaterjalide ja sõidukikere puhastamiseks. Universaalne üldpuhastusvahend puhastab kõik enamlevinud materjalid köögis, sõidukis, majapidamises ja garaažis. Eriliselt kütkestava Šveitsi kvaliteetaroomiga. Veega lahjendatav kontsentraat. Tõeline roheline puhastusime!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

ÖKO roheline puhastuskontsentraat köögist auto ja garaažini, tugeva mustust ja rasva lahustava toimega. Saubermen Eco 32X on keskkonnasõbralik, kuid võimas universaalne puhastusvahend, mida tarnitakse lõppkasutajale kontsentraadi kujul ja saab rohke veega lahjendada. Säästliku koostisega ja nakatavalt meeldiva värske aroomiga, universaalne roheline puhastuskontsentraat, puhastab kõike köögist kuni auto ja garaažini.

Universaalselt kasutatav kõige tõrksama mustuse ja plekkide eemaldamiseks kõigilt pindadelt: kangad, nahk, plastik, alumiinium, mootorid, šassii, veljed, garaažipõrandad ja sisustus, paadid, presendid jne. Sobib kasutamiseks toiduainesektoris, sõidukis ja tööstuses kõigi enamlevinud materjalide puhastamiseks igapäevasest mustusest ja plekkidest.

Kasutamine

Lahjendussuhted: toode:vesi. 1:1 Tugev määrdumine, 1:3 kangas ja sõidukisalong, 1:6 putukaeemaldaja, 1:6 nahk või kunstnahk, 1:10 šampoonimasin / vaibapuhastusvahend. Üldiselt lahjendada veega vahekorras 1:10 kuni 1:20, olenevalt määrdumisastmest. Tähtis: Ärge kasutage kuumadel värvitud pindadel ega otsesel päikesevalgusel. Ärge laske jäägil värvipinnal kuivada. Loputage koheselt piisava koguse veega. Enne kasutamist tuleb Saubermen Eco 32X kontsentraat olenevalt määrdumisastmest veega lahjendada. Pärast Saubermen Eco 32X kasutamist nahal või kunstnahal on pinnad vaja kaitsta toodetega Maxolen Leather Cream 40 või Maxolen Leather Balm 40B.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole,toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate. VOC vaba (Šveits). VOC (LOÜ) 30,0 g/l. pH 12,7 (20°C juures). Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • tugevat mustust ja rasva lahustavat toimet
  • väikest ainekulu ja kõrget kontsentratsiooni
  • keskkonnasõbrlikke koostisosi
  • universaalset puhastuskontsentraati paljudeks erinevateks töödeks ja erinevatele materjalidele
  • kütkestavalt värsket aroomi
  • rohelist Šveitsi kvaliteeti ja säästlikku koostist
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

12-14 (tugevalt aluseline)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/