New

15 De-icer Turbo jääsulataja kiirsulatussprei klaasidele pindadele jääeemaldusvahend

15.16

Jäätõrjesprei, mis tagab kiire jääeemalduse ilma töömahuka jääkraapimiseta. Sulatab lume ja jää kuni -45 °C juures ja kaitseb pindasid uuesti külmumise eest. Sobib akende, kummitihendite, ukselukkude, uste ja mehaanika sulatamiseks autotööstuses ja kõikjal mujal. Kõikide klaasist, plastist, metallist, lakitud ja värvitud pindade sulatamiseks ja külmumise ennetamiseks. Tark Šveitsi kvaliteet!

Hurry, only 22 left in stock!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Jääsulataja kiirsulatussprei klaasidele pindadele MAXOLEN 15 ENTEISER TURBO on vedel jääsulatusvahend, mis tagab kiire jäätõrje ilma vaevarikka jää kraapimiseta. Tänu jõulisele koostisvalemile sulatatakse lumi ja jää kuni -45 °C juures ning pikaajalise toimega hoolduskomponendid kaitsevad pindasid uuestijäätumise eest. Tänu selgele nähtavusele paraneb sõiduohutus.

MAXOLEN 15 DEICER TURBO sobib kõikidele kõvadele pindadele ja saab kasutada autoakende, ukselukkude, uste, mehaanika ja kummitihendite sulatamiseks kogu autotööstuses. Tänu õrna koostisega toimeainetele on vahendit ohutu kasutada klaasil, kummil plastil, värvil ja metallil. Neutraalne kummitihenditele. Väikese ainekuluga. Sidruni lõhnaga.

Kasutamine

Pihustada ühtlaselt kogu sulatatava pinna ulatuses. Kui jää on tuuleklaasilt sulanud käivitada klaasipühkijad. Soovi korral eemaldada liigne vahend puhta lapi või pageriga teistelt pindadelt. Pärast lukkude sulatamist õlitada lukud lukuõliga. Jäätumise ennetamiseks võib pindasid töödelda enne külmade ilmade saabumist.

Koostis

Bioloogiliselt kergesti lagunev. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate. Lenduvad orgaanilised ühedid (VOC) vaba. Säilivusaeg originaalpakendis: minimaalselt 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30°C. Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel.

Toode on õige sinule kui soovid

  • kiiresti eemaldada sõdiukiklaasidelt jää ja lume ning tagada ohutu nähtavuse
  • kaitsta pindasid uuestijäätumise eest
  • vältida kraapimisest ja jõu kasutamisest tulenevat asjade kriimustamist ja purunemist
  • sulatada ukselukke, kummitihendeid, uksi ja mehaanikat lumest ja jääst
  • ohutuid komponente kasutamiseks plastil, klaasil, värvil ja metallil
  • tõhusat toimet kuni miinus 45-kraadise külmaga
  • väikes aienkulu ja meeldivat sidruni lõhna
  • neutraalset toimet kummitihenditele
  • Tarka Šveitsi kvaliteeti!
Kaal
0.5 kg
Suurus

0.5L pihustiga

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus), GHS08 (terviseoht)

Tunnussõna

Hoiatus

pH

6-8 (neutraalne)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/