41B Corr-Protect põhjakaitsevaha šassikaitsevaha raamikaitsevaha näriliste tõrjega sinine

38.82663.83

Roostekaitsevaha kõikide viimistlemata ja viimistletud metalldetailide kaitsmiseks korrosiooni eest sõidukisektoris ja väljaspool. Sõidukipõhjale, alusvanktrile ja kõigile teistele metallist ja värvitud detailidele. Eriti lihtne paigaldus. Säästlik. Näriliste tõrjega. Sinaka kontrolltooniga. Töötatud välja koostöös Stadler AG (Šveits). Nutikas roheline kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Põhjakaitsevaha šassikaitsevaha raamikaitsevaha näriliste tõrjega sinine. Pikajaline kaitse korrosiooni ja rooste eest sõidukipõhjale, saššiile, alusvanktrile, mootorile ja mootoriruumile, voolikutele ja juhtmetele, raamile, kereosadele ja kõigile teistele viimistelmata ja viimistletud metalldetailidele sõidukisektoris ja väljaspool. Töötatud välja koostöös Stadler AG (Šveits).

Sobib kõige nõudlikumatesse tingimustesse nagu raudteesõidukidele ja raudteerelssidele. Sobib raskeveokite, põllumajandustehnika ja sõiduautode põhjade kaitsmiseks, veesõidukitele ja tööstusesse. Moodustab ühtlase sinaka tooniga kaitsekihi visuaalse kontrolli teostamiseks. Vähene lõhnalevik ja minimaalne ohupiktogrammide kohustus. Sisaldab näriliste peletusainet.

Ettenähtud kihipaksusel pealekandes annab terasele kaitse 5-15 aastat. Sobib ka kõigi lõppviimistetud pindade töötlemiseks. Vähendatud orgaaniliste lahustite sisaldusega lõhnade ja töökeskkonna säästmiseks. Eriti lihtsalt paigaldatav ja ka vajadusel eemaldatav. Sobib pintsli, värvirulli, käsipritsi, survepritsi, elektripritsi või värvipüstoliga pealekandmiseks. Kuivab kiiresti tavatingimustes.

Kasutamine

Enne kasutamist loksutada. Kanna pihustuspüstoliga (värvipüstoliga), survepihustiga või käsipritsiga ühtlase kihina puhtale kaitstavale detailile. Kaitstud pindasid saab korduvalt katta. Kihtide vaheline kuivamisaaeg on minimaalselt 10 minututit. Vajadusel saab kaitsekihti eemaldada lahustisisaldusega puhastusainega nagu 36A Te-Co või 18A Parts Cleaner.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30°C. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Ei sisalda tugevalt toksilisi aineid, mida tuleb tähistada ohupiktogrammiga GHS-06.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pikaajalist kaitset kõikidele viimistlemata ja viimistletud metalldetailidele korrosiooni eest sõidukisektoris ja väljaspool
  • kõige nõudlikumatesse tingimustesse 5-15 aastast kaitset korrosiooni eest
  • eriti lihtsasti paigaldatavat roostekaitset värvirulli, käsipritisi või pihustiga
  • kiiret kaitsekihi kuivamist tavatingimustes
  • vähest lõhnalevikut ja vähendatud lahustisisaldust töökesekkonna säästmiseks
  • kerget sinise tooniga kaitsekihti visuaalseks kaitse olemasolu kontrollimiseks
  • vajadusel lihtsasti eemaldatavat roostekaitsevaha
  • kaitseainet näriliste tõrjumiseks
  • innovaatilist toodet, mis on väljatöötatud koostöös Stadler Ag (Švetis)
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus), GHS08 (terviseoht), GHS09 (oht vesikeskkonnale)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/