6B Rust Remover pinnarooste lendrooste roostepleki eemaldaja tugev paadi pinna settepuhastaja

12.721,011.89

Spetsiaalne happeline tensiidpuhastusvahend lendrooste ja roosteplekkide pinnasäästlikuks eemaldamiseks sõidukipindadelt ning tugevate veesetete ja kollasuse eemaldmamiseks veesõidukitelt ja teistelt pindadelt. Eemaldab rooste lakitud ja värvitud pindadelt, klaasilt, plastikult, gelcoatilt, metallilt ja kroomilt. Vähelenduv koostis. Tõhus Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Pinnarooste lendrooste metallitolmu roostepleki eemaldaja tugev paadi settepuhastaja. Spetsiaalne happeline tensiidpuhastusvahend kiireks lendrooste eemaldamiseks sõidukipindadelt ja tugevate veesetete eemaldmamiseks veesõidukitelt, seintelt ja pindadelt. Sobib lakitud ja värvitud pindade, klaasi, plastiku, gelcoati, keraamilistelt plaatidelt, metalli ja kroomi pinnasäästlikuks puhastamiseks. Eriti tõhusa ja kiire toimega, VOC (lenduvad orgaanilised ühendid) vaba, koostis.

Kasutamine

Mitte lasta mõjuda kroomi, alumiiniumi ja pinnalakita metallikvärvide peal k.a ehisliistud ja katusereelingud, paaditreiler. Mitte kasutada päikese käes või soojenenud pindadel. Mitte lasta ära kuivada. Ettevaatust reageerib metallidega! Enne kasutamist kata tundlikud plastikud ja metallid 61 BlueStar hooldusvahendiga. Pihustada roostesele pinnale ja lasta mõjuda 5-10 minutit ja vajadusel kinda või pintsliga töödelda. Loputada põhjalikult kõrgsurveveega. Heleda punase rooste puhul on vajalik lühem toimeaeg, tumeda pruuni rooste puul vajab pikemat toimeaega.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Silma sattumisel loputada rohke veega, vajadusel pöörduda arsti poole. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC vaba. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige sinule kui soovid

  • sõiduki laki- ja välispindadele põhjalikku puhastust lendroostest, metallitolmust ja roosteplekkidest
  • pinnasäslikult puhastada lakitud ja värvitud pindasid, klaasi, plastikut, gelcoati, metalli ja kroomi
  • eemaldada veesõidukikerelt tugevaid veesetteid, kollasust, lima ja roosteplekke
  • puhastada pesulaseinu tugevatest veesetetest
  • kiiret ja efektiivset toimet ning vähelenduvat koostist
  • tõhusat Šveitsi kvaliteeti!
Kaal
-
Mõõtmed
-
Suurus

200L, 25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav)

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

0-2 (tugevalt happeline)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)