-30%Hot

G415 Dishwasher detergent nõudepesuvahend nõudepesumasinale nõudepesuvedelik kiirprogrammidele

15.1493.68

Nõudepesuvahend nõudepesumasinatele ja eriti klaasipesumasinate jaoks toiduainetööstuses ning koduses majapidamises. Sobib kiirpesuprogrammidega ja madalate temperatuuridel töötamiseks. Säästab vett, energiat, aega, nõudepesumasinat ja nõudeviimistlust. Ei maitse ega lõhna kloori järele. Hea toime vee kõrge kareduse korral. Parimad puhtad Šveitsi koostisosad.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Nõudepesuvahend nõudepesumasinale nõudepesuvedelik kiirprogrammidele professionaalseks nõudepesuks ja majapidamisse. Vedel nõudepesuvedelik kõikidele tööstuslikele ja kodustele nõudepesumasinatele. Tänu eriti tõhusale toimele madalatel temperatuuridel võimaldab kasutada kiirpesuprogramme, säästa vett ja energiat, võita aega ning säilitada nõud kauem ilusana.

Suurepärane tärklise ja valgujääkide lahustamiseks. Eemaldab tugeva rasvase mustuse ja saavutab plekivaba tulemuse. Eriti sobilik automaatsete klaasipesurite jaoks. Sobib tööstuslike nõude ja klaaside pesemiseks köökides, sööklates, restoranides ja hotellides ning eriti ruumides, kus kloorilõhn on ebasoovitav.

Spetsiaalselt kõrge veekaredusega töötamiseks ja kasutamiseks ilma veepehmenduseta või osalise veepehmendusega. Aktiivsed komponendid takistavad katlakivi ladestumist ning kaitsevad nõusid ja masinat korrosiooni eest. Kõrgelt kontsentreeritud. Ei sisalda aktiivset kloori. Optimaalsed tulemused saavutatakse koos G420 Gloss Rinse Aid kuivatusvahendiga, millega kombinatsioonis on kahe aine vastastikune negatiivne toime välistatud.

Kasutamine

Sõltuvalt masinatüübist doseeritakse seadmes oleva doseerimisseadme kaudu. Järgige masina kasutusjuhendit ja ohutuskaardil olevat teavet. Doseerimine majapidamises sõltuvalt vee karedusest: kergelt määrdunud nõud 10ml tavapäraselt määrdunud nõud 15ml tugevalt määrdunud nõud 25ml, automaatse doseerimissüsteemi kaudu. Doseerimine tööstuses sõltuvalt vee karedusest: 0,1-0,4% (1–4 g/l) automaatse doseerimissüsteemi kaudu. Piiratud sobivus alumiiniumil! Sobib ka hõbedaste söögiriistade pesemiseks.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, raske-metalle, alküülfenooletoksülaate. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C

Toode on õige sinule kui soovid

 • vedelikuku kujul nõudepesuvahendit tõhusaks kiirprogrammidega kasutamiseks
 • säästa energiat, vett ja aega
 • nõudepesuvahendit, mis töötab ka madalatel temperatuuridel ja kareda veega
 • säästa nõude viimistlust ja säilitada klaasid pikalt ilusana
 • lõhnatut ja maitsetut pesutulemust
 • efektiivset toimet tärklise valgu ja rasva eemaldamisel
 • professionalset vahendit toidutööstusele, hotellides, kohvikutes ja restoranides
 • kloorivaba, maitsetut ja lõhnavaba tulemust
 • väikese ainekuluga nõudepesugeeli kodusele nõudepesumasinale
 • plekitut ja põhjalikku nõudepesutulemust
 • Šveitsi puhtaid koostisosi ja parimat kvaliteeti!
Kaal
-
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Tunnussõna

Hoiatus

Suurus

10L, 5L, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/