-30%Hot

G380 Uni Cleaner universaalne köögi kohviku kodu igapäevane pinnapuhastus põrandast laeni

10.4150.50

Materjalisäästik puhastuskontsentraat igapäevaseks kasutamiseks kõikidel pindadel ja põrandatüüpidel köögis, kodus, kohvikuruumides ja kõikjal hoonetes. Puhastab plastiku, kroomi, nahkdetailid, tekstiili, kõiki tüüpi põrandad, aknaraamid, klaasi ja keraamika jne. Eemaldab igapäevase rasva, mustuse ja suitsusaaste ja saavutab suurepärased triibuvabad tulemused. Vähelõhnav. Märgatav puhtus märkamatu Šveitsi puhastusega!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Universaalne köögi kohviku kodu igapäevane pinnapuhastus mööblile põrandatele seadmetele. Eriliselt materjalisäästik puhastusvahend igapäevaseks kasutamiseks kõikidele vetttaluvatele pindadele ja põrandatüüpidele kõikjal ruumides, köögist põrandate ja seadmeteni.

Puhastab plastiku, kroomi, nahkdetailid, tekstiili, kõiki tüüpi põrandad (PVC, laminaat, kivi), klaaspinnad, trepid, sünteetilised pinnad, värvitud ja lakitud pinnad, seinaplaadid, segistid, keraamika, köögitehnika, kapid, kööginõud, valamud, lauaplaadid, pliidiplaadid, külmikud, uksed, aknaraamid jne.

Triibuvabad plekitud puhastustulemused paljudel erinevatel pindadel laest kuni põrandani ja kauakestvad ilusad pinnaviimistlused sagedasel korduval kasutamisel. Sobib kastuamiseks kohvikutes, restoranides, köögis, majapidamises, kontorihoonete jne. Säästlik pindadele, kiire ja efektiivne toime. Keskkonnasäästlik, väike ainekulu ja kõrge kontsentratsioon. Meeldivalt vähelõhnav hooldusvahend.

Kasutamine

Pihustada säästlikult lahejendamata kujul klaasile ja pühkida mikrokiudlapi või ebemevaba paberiga. Polümeerkattega ja tundlike pindade puhul lahjendada eelnevalt veega. Põrandate ja tundlike pindade puhul alustada lahjemast töölahusest ja võta kangem töölahuse kasutusele järk-järgult, vastavalt vajadusele. Kontrolli materjalitootja soovitusi pH 8 sobivusele kontentraadis.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, raske-metalle, alküülfenooletoksülaate. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C

Toode on õige sinule kui soovid

  • universaalset pinnasäästlikku puhastusvahendit köögi ja kogu majapidamise igapäevaseks puhastamiseks
  • ilusaid triibuvabasid ja plekituid puhastustulemusi kõikide enamlevinud materjalide puhastamisel
  • hoida esemed ja pinnad pikaajaliselt ilusana ja uueväärilisena
  • toiduainetööstusesse sobilikku puhastusvahendit
  • neutraalset ja vähelõhnavat Švetisti kvaliteeti!
  • märgatavat puhtust neutraalse märkamatu puhastusega!
Kaal
-
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

pH

6-8 (neutraalne)

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/