21S Correction Cut korrektuurpasta abrasiivne gelcoat ja tugevate lakkide lihvimispasta

66.33

Jämeda abrasiiviga lihvimispasta tugevalt murenenud ja tuhmunud kõvade lakkide ja gelcoat poleerimiseelseks lihvimiseks. Lakivigade parandamises ja värviüleminekute ühtlustamiseks pärast lihvimistööd värvitöökodades. Sobib tugeva lakiga sõidukite ja tarbesõidukite lihvimiseks, paadikerede hooldamiseks ja tööstusesse. Tolmuvastase koostisega. Silikoonivaba. Väikese ainekuluga. Tõhus Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Korrektuurpasta abrasiivne gelcoat ja tugevate lakkide lihvimispasta tolmuvähene silinkoonivaba. Abrasiivne lihvimispasta jämedate lihvimisosakestega tugevatele lakkidele ja gelcoat kiireks korrigeerimiseks. Sobib intensiivseks gelcoat, polüester, epoksiid, klaaskiud ja teiste eriti tugevate lakkide lihvimiseks poleerimismasinaga. Tugevalt murenenud ja tuhmunud kõvade lakkide poleerimiseelseks lihvimiseks. Laki- ja värviüleminekute ühtlustamiseks pärast lihvimistööd.

Lakivigade parandamiseks. Vajab lihvimisjälgede eemaldamiseks ja läike taastamiseks peenema abrasiiviga ülepoleerimist. Sobib tugeva lakiga sõidukite ja tarbesõidukite lihvimiseks värvitöökodades ja autopesulates, paadikerede hooldamiseks ja lihvimisjälgede eemaldamiseks tööstuses. Tolmuvastase koostisega. Väikse ainekuluga, kasutamisel säästlik, silikoonivaba.

Kasutamine

Eriti efektiivne lihvimisvõime kasutades tugevat poroloonpatja või villast poleerimisketast ning klassikalist pöörlevat poleerimismasinat. Poleerimismasinaga optimaalse töötulemuse saavutamiseks, niisuta pidevalt poleerimispatja, pihustades sellele vett või poleerimisabi 54 Miracolo. Sobib käsitsi kasutamiseks raskesti ligipääsetavates kohtades. Ei ole soovitav kasutada pehmete lakkide poleerimiseks. Pärast poleerimist niisuta ja eemalda kuivanud pastajäägid lakipinnalt ja detailivahedest mikrokiudlapiga. Eemalda pastajäägid plastikutelt ja klaasitihenditelt niiskes olekus enne ärakuivamist. Mitte kasutada kuumal pinnal ja päikese käes. Vajab hologrammide eemaldamiseks ja läike taastamiseks ülepoleerimist näteks 5000 Classic Pavian või muu peenema abrasiiviga poleerimisvahendiga.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Hoida pakend suletuna. Toode on ainult professionaalseks kasutamiseks. Silikooni vaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kiiresti ja tugevalt korigeerida ja lihvida kõvasid lakipindasid, gelcoati, epoksiidi ja klaasfiibrit
  • vähese vaevaga eemaldada sügavad kriimud, tugevad kulumisjäljed tugevatelt kulunud lakkidelt ja pindadelt
  • lihvida tugevaid sõidukilakke, paate, tarbesõidukeid ja epoksiidpindasid tööstuses
  • eemaldada laki- ja värviüleminekud ja lihvimistööde jäljed enne poleerimist
  • töökotta sobilikku silikoonivabat ja tolmamisvastast koostist, mida saab üle värvida
  • väikest ainekulu ja säästlikku vahendit
  • madala lenduvusega ja madala lahustisisaldusega lihvimispastat
  • Tõhus Šveitsi kvaliteet!
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

10

Läige (0-10)

2

Kaitse (0-10)

0

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Suurus

1L push-pull

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/