-37%

K2 Waterproofing veetõke istmekaitse tekstiilikaitse diivanikaitse kabriokaitse

Original price was: 50.79€.Current price is: 32.00€.

Teflon aerosoolkaitse autoistmete, tekstiili, naha, kabriokatuse, diivani, vaipade ja polstrite kaitsmiseks niiskuse, vedeliku ja mustuse eest. Lihtsustab heledate kergestimäärduvate istmete ja diivanite puhastamist ja pikendab kasutusiga. Eriti kiire ja lihtsa paigaldusega alates 10 minutist koos kuivamisajaga. 400ml aerosool pakend.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Veetõke istmekaitse tekstiilikaitse kabriokaitse. Universaalne PTFE (teflon) hermeetik kaitseb kõiki materjale vedelike ja mustuse eest. Impregneerimisvahend sobib istmetele, auto kabriokatusele, vaipadele, diivanile, riidele, nahkpolstrile, jalanõudele, teksiilile, paadipolstritele, katetele jne. Läbipaistev vahend annab materjalidele nähtamatu kaitsekihi ja aitab vältida plekkide tekkimist ja söövituste eest, näiteks teksapükste jälgede tekkimist heledale istmele.

Materjalide puhastamine on edaspidi lihtsam kuna mustus ei kinnitu enam riidekiudude vahele ja nahapooridesse ning eemaldub hõlpsasti. Spetsiaalsete nahka ja tekstiili pehmenahoidvate komponentidega. Lihtne aerosool paigaldus, ca 10 min. koos kuivamisajaga.

Kasutamine

Töödeldavad pinnad peavad olema puhtad ja kuivad. Värvitud tekstiilide, naha ja plastikute töötlemisel tuleks eelnevalt varjatud kohas värvide püsivust kontrollida. Pihustada ca. 30 cm kaugusel töödeldavale pinnale ja lasta korralikult kuivada, minimaalselt 10 minutit.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aromaatseid ühendeid nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • hoida ära istmete ja polstrite määrdumise ja kulumise
  • vedelikuplekkide tekkimist ja söövitumist materjalidesse
  • muuta kabriokatus taas vettpidavaks ja mustust hülgavaks
  • kaitsta suure koormusega pindasid määrdumise eest
  • takistada vee ja mustuse imendumist ja lihtsustada järgmist puhastust
  • innovaatilist ja tõhusat PTFE (teflon) tehnoloogial kaitset
  • lihtsat aerosool paigaldust, mis võtab vähe aega ca 10 minutit
  • ennast tõestanud parimat Šveitsi kvaliteeti
Kaal
0.5 kg
Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus), GHS08 (terviseoht), GHS09 (oht vesikeskkonnale)

Tunnussõna

Ettevaatust

Suurus

400ml

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/