-37%Hot

TornadorBasicDry suruõhu kuivpuhastuspüstol

Original price was: 213.50€.Current price is: 134.51€.

Suruõhuga töötav kuivpuhastuspüstol tekitab tornaadoefektiga keerise ja aitab puhastatava pindade pooridest ja raskesti ligipääsetavatest kohtadest eemaldada mustust ja karvu polstritelt ja vaipadelt.

Järeltellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 10-15 päeva
Soome 14-19 päeva
Läti 14-19 päeva
Leedu 14-19 päeva
Rootsi 14-19 päeva

Suruõhu kuivpuhastuspüstol Tornador aitab puhastatava materjali pooridest ja raskesti ligipääsetavatest kohtadest eemaldada mustust. Puhastatavad pinnad saavad kiiresti ja põhjalikult puhtaks. Tornador püstol ühendatakse õhukompressoriga. Seade tekitab suruõhust tornaadoefektiga keerise, mis tõstab pooridest mustuse välja, pärast mida saab mustuse lihtsalt eemaldada. Säästab materjale ja aega sest puudub vajadus puhastavate pindade harjaga töötlemiseks. Sobib tekstiilist jalamattide, uksepolstrite, ismete, armatuuri ja õhutusavade, ismesiinide, elektroonikadetailide, poleerimispatjade ja paljude teiste detailide, puhastamiseks.

Omadused

öötamiseks vajaminev õhurõhk: 6,3-8,0 bar, maksimaalne soovitatav õhurõhk: 8,5 bar; kaal: 0,4 kg, õhutarbimine: 188 l/min, suruõhuühendus: ¼“. Varuosanimekiri

Toode on õige sinule kui soovid

  • kiiremini ja põhjalikumalt puhastada sõidukidetaile ja vahesid
  • vastupidavat töövahendit
  • integreeritud rõhuregulaator ja põlvega õhuühendusnippel
  • vibratsioonivähest tööriista
  • tehnoloogiat, mis on Euroopas ennast tõestanud juba palju aastaid
  • das original Tarnodor
Kaal
0.4 kg