42L Leather Noble luksusparfüüm interjööriparfüüm salongilõhn

43.50

Luksusparfüüm autosalongi ja ruumide lõhnastamiseks. Idamaiselt ja salapäraselt eristuva atmosfääri loomiseks. Väike ainekulu ja kiire lõhnalevik. Parimad puhtad koostisosad ja Šveitsi lõhnakvaliteet. 200ml pihustiga pudel.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Luksusparfüüm interjööriparfüüm salongilõhn sensuaalse naha ja intensiivse puidu lõhnanoodiga, peenhäälestatud ürdi aktsendiga. Sportlikult elegantne ja vastupandamatult õilsalt lõhnav. Loob idamaiselt salapärase ja spirituaalse aura, mis on ootamatult eristuv.

Kasutamine

Pihustada sõidukisalongi paar pumbavajutust. Polstrite ja vaipade pesemisel võib lisada väikeses koguses loputusvette. Samuti võib lasta halva lõhnaallika peale või lähedusse. Võimaldab säästlikku kasutamist.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • luua idamaiset ja salapäraselt eristuvat atmosfääri
  • kiiret lõhnalevikut
  • pikaajalist lõhnade kestvust
  • väikest ainekulu
  • parimat Šveitsi lõhnakvaliteeti ja puhtaid koostisosi
Kaal
0.2 kg
Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

4,5-6 (nõrgalt happeline)

Suurus

200ml pihustiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/