94 Ceramic Cut lihvimisabrasiiv eriti tugeva jõuga kriimustuskindlatele keraamilistele uv nano lakkidele

70.80

Ekstreemse jõudlusega jämedateraline lihvimispasta tugevatelt lakkidelt lihvimisjälgede eemaldamiseks enne poleerimist. Sobib keraamiliste-, nano-, epoksiid-, UV-värvide, gelcoat lihvimisjälgede abrasiivsusega 800-1500 korrigeerimiseks. Sobib tugeva lakiga sport- ja luksusautode ja tarbesõidukite lihvimiseks, paadikerede hooldamiseks, klaveritele ja tööstusesse. Silikoonivaba, lahustivaba ja mittelenduv koostis. Jõuline Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Lihvimisabrasiiv eriti tugeva jõuga kriimustuskindlatele keraamilistele uv nano lakkidele. Eriti suure jõudlusega silikoonivaba lihvimispasta tugevatelt lakkidelt lihvimisjälgede eemaldamiseks enne poleerimist. Sobib keraamiliste-, nano-, epoksiid-, polüester, UV-värvide, gelcoat lihvimisjälgede korrigeerimiseks. Jämedateraline koostis sobib spetsiaalselt kõvade lakkide ja pindade töötlemiseks. Lihvimisjälgede korrigeerimiseks abrasiivsusega 800-1500.

Tänu spetsiaalsete libisemiskomponentidele ja äärmiselt tõhusatele abrasiivsidele saavutatakse pinnasäästlikult intensiivne lihvimine ja ühtlane peegelsile tulemus. Eelkõige sobib töödelda keraamilisi, UV-kõvastatud ja tugeva lakiga pindasid luksus- ja sportautodel, tarbesõidukitel, paatidel, klaveritel ja mujal tööstuses. Sobib lakivigade parandamisekss ja värviüleminekute ühtlustamiseks pärast lihvimistööd värvitöökodades. Silikoonivaba, lahustivaba ja mittelenduv koostis.

Kasutamine

Eriti efektiivne lihvimisvõime kasutades tugevat poroloonpatja või villast poleerimisketast ning klassikalist pöörlevat poleerimismasinat. Suurendada poleerimismasina kiirust järk-järgult alustades madalatest pööretest. Ühtlase tulemuse saavutamiseks ja poleerimistsükli pikendamiseks, niisuta poleerimise ajal pinda ja poleerimispatja, pihustades sellele vett või poleerimisabi 54 Miracolo. Poleerimistsükli lõpetamisel vähenda survet poleerimismasinale ja suurenda kiirust. Sobib käsitsi kasutamiseks raskesti ligipääsetavates kohtades. Pärast poleerimist niisuta ja eemalda kuivanud pastajäägid lakipinnalt ja detailivahedest mikrokiudlapiga. Eemalda pastajäägid plastikutelt ja klaasitihenditelt niiskes olekus enne ärakuivamist. Mitte kasutada kuumal pinnal ja päikese käes. Vajab hologrammide eemaldamiseks ja läike taastamiseks ülepoleerimist näteks 5000 Classic Pavian või mõne teise peenema abrasiiviga poleerimisvahendiga. Ei ole soovitav kasutada pehmete lakkide poleerimiseks.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Silikoonivaba. Lahustivaba, lenduvad orgaanilised ühendid (VOC) vaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kiiresti ja tugevalt korigeerida ja lihvida tugevaid lakipindasid, gelcoati, epoksiidi ja klaasfiibrit
  • korrigeerida lihvimisjälgi abrasiivsusega 800-1500
  • vähese vaevaga eemaldada sügavad kriimud, tugevad kulumisjäljed tugevatelt kulunud lakkidelt ja pindadelt
  • lihvida tugevaid sõidukilakke, paate, tarbesõidukeid, sport- ja luksusautosid ja epoksiidpindasid tööstuses
  • eemaldada laki- ja värviüleminekud ja lihvimistööde jäljed enne poleerimist
  • töökotta sobilikku silikoonivabat ja tolmamisvastast koostist, mida saab üle värvida
  • mittelenduvat ja lahustisisalduseta koostist
  • väikest ainekulu ja säästlikku vahendit
  • Jõulist Šveitsi kvaliteet!
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

10

Läige (0-10)

1

Kaitse (0-10)

0

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

1L push-pull

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

6-8 (neutraalne)

Lahustid

Lahustivaba koostis

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/