-37%Hot

SprayerProResist25 pikaajaliselt vastupidav käsiprits lahustiprits taimeprits happepihusti

1.103.54

Pikaajaliselt vastupidav käsiprits kõigi enamlevinud agressiivsete lahustite, hapete ja neutraalsete ainete pihustamiseks. Reguleeritava düüsiga täpne pihusti. Mugava ergonoomilise kujuga. Stabiilne ja põrutuskindel 0,6l ainepaak mõõteskaalaga.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Käsiprits pihusti ja ainepaak tugevatele lahustipõhistele, happelistele ja kõigile teistele ainetele. Pikaajaliselt vastupidav käsiprits tugevalt happelistele ainetele nagu veljehape, aluselistele ja lahustipõhistele ainele nagu pigieemaldusvahend. Vastupidav aianduses kasutamiseks. Kõigi enamlevinud agressiivsete ainete pihustamiseks ja kõigi teiste kemikaalide pihustamiseks. Reguleeritava düüsiga täpne pihusti. Tugevast materjalist, kukkumiskindel, eronoomiline, optimaalse suurusega 0,6L ainepaak, on pinnale asetades stabiilne ja mugavalt käsitletava kujuga. Pritsi 25mm pihustikõrs sobib ka kõrgematele pudelitele.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pigieemaldusele ja tugevale happele pikaajaliselt vastupidavat töövahendit
  • pikaajaliselt vatupdavat pritisi
  • sooritada täpset ja mugavat pihustamist suures mahus
  • tugevat optimaalse suurusega ainepaaki
  • käepärast ja mugavat survepritsi, mis ei lähe pinnale asetamisel ümber ja mida on lihtne kasutada
Kaal
0.1 kg