42TC Tiger Cool elustiiliparfüüm interjööriparfüüm autolõhnastaja

24.1728.51

Elustiiliparfüüm autosalongi ja ruumide lõhnastamiseks. Röövkassi tugevus, sära ja rahulikkus inspireerivad meeli ja sulanduvad kokku kauakestvaks värskeks meeliköitvaks lõhnaks. Parimad puhtad koostisosad ja Šveitsi lõhnakvaliteet. 200ml pihustiga pudel.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Elustiiliparfüüm interjööriparfüüm autolõhnastaja. Meheliku aroomiga rikkalikku värskusesse mähitud TIGER COOL avab laheda läbi elu õõtsuva aura ja äratab sinus tiigri suveräänse hinge. TIGER COOL kehastab röövkassi pingevaba, kuid ka ohtlikult tundlikku olemust. Tugevus, sära ja rahulikkus inspireerivad meeli ja sulanduvad kauakestvaks värskeks lõhnaks.

Kasutamine

Pihustada õhku ca. 3-5 pumbavajutust. Polstritest ja vaipadest lõhnabakterite eemaldamiseks lisada väike kogus ainet loputusvette. Võimaldab säästlikku kasutamist.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 10 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • luua enda ümber tiigri pingevaba, kuid samas ettearvamatut aurat
  • kiiret lõhnalevikut
  • pikaajalist lõhnade kestvust
  • väikest ainekulu
  • Parimaid Šveitsi lõhnakvaliteeti ja puhtaid koostisosi
Kaal
-
Suurus

200ml pihustiga, 50ml pihustiga

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

6-8 (neutraalne)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/