37EU Plasto Clean salongihooldusvahend plastikukaitse nahahooldus silikoonivaba

19.23239.61

Hooldab, kaitseb ja uuendab kõiki sõiduki vinüül-, kummi- ja plastikdetaile. Armatuur, uksepolstrid ja tihendid, nahkismed ja teised detailid. Mootori ja mootoriruumi kaitseks pärast pesu, rehvide läigestamiseks, plastikliistudele ja kummitihenditele. UV-kaitsega. Lahustivaba. Silikoonivaba. Saavutab tugeva kaitsega, läiketa, siidmati ja meeldiva aroomiga sõidukisalongi.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Salongihooldusvahend plastikukaitse tihendikaitse silikoonivaba. Premium hooldusvahend kaitseb, säilitab ja uuendab kõiki plastikuid ja kunstmaterjale. Armatuur, uksepolstrid ja tihendid, nahkismed ja teised detailid. Kaitseb mustuse ja tolmu kinnitumise eest. UV-kaitse pleekimise ja tuhmumise vastu. Pikendab uksetihendite eluiga ja kaitseb kinnikülmumise eest. Sobib kiireks nahkistmete hooldamiseks. Jätab mati, läikevaba, reflektsioonideta, ühtlase, siidse pinna. Antistaatiline.

Hooldusvahend jätab sõidukisalongi meeldiva lõhna, mis püsib eriliselt pikaajaliselt. Lõhnanoot erineb 37 Plasto Clean lõhnast. Hooldusvahend sobib ka keredetailide nagu ehisliistud, rehvid, tihendid, mootoriruumi hooldamiseks, taastamiseks ja kaitsemiseks. Ei sisalda silikooni. Sobib hästi ka veesõidukite hooldamiseks.

Kasutamine

Kunstmaterjalist osadele nagu armatuur, põrkeraud, ehisliistud ja vinüülkatted, uksetihendid, nahkistmed, metall- ja plastikdetailidele. Pihustada vahendit või kanda vahend pinnale švammiga või mikrokiud lapiga. Pärast lühikest mõjuaega töödelda ja pühkida. Tugev mustus eemaldada eelnevalt superpuhastajaga 32 Saubermen.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev. Silikoonivaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • säilitada sõiduki salongi- ja keredetaile uueväärilisena
  • silikoonivaba premium hooldusvahendit
  • universaalset vahendit, mida võib kanda kõigile salongidetailidele, plastikust ja vinüülist detailidele k.a nahkistmed
  • kaitsta detaile tolmu, mustuse UV-kiirguse ja kulumise eest
  • hooldusianet, mida on lihtne ja kiire töödelda
  • hooldusvahendit, mis on ülimalt säästlik
  • värsekndada sõidukisalongi pikajaliselt püsiva meeldiva lõhnaga
Kaal
-
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Suurus

200L, 25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

UV-kaitse

On

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/