-30%HotNew

Carlack Car Care Shampoo autopesušampoon auto hooldus läike šampoon eksklusiivse koostisega

Original price was: 28.73€.Current price is: 20.12€.

Suurepärase puhastusvõimega, kuid samas lakki ja vahakihti säästev autošampoon tänu 22% pindaktiivsete ainete sisaldusele. Lakki, plastikuid, kummitihendeid toitvate eksklusiivsete koostisosadega. Taastab lakikihi loomuliku kaitsevõime ja hoiab ära tihendite ja plastikute mõranemise. Rohke vahuga, kriimustusi ärahoidev ja kuivatamist lihtsustav. Käenahasõbralik ja mittelenduv koostis, pH-neutraalne. Kulu vaid paar korgitäit autopesu kohta. 1000ml korgiga pakend. Kestev läikiv pesutulemus tõelise Šveitsi kvaliteediga!

Hurry, only 5 left in stock!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autopesušampoon auto hooldus läike šampoon eksklusiivse koostisega. Carlack autopesušampooni kontsentraat töötati spetsiaalselt välja sagedaseks autopesuks. Carlack eksklusiivšampoon sisaldab kuni 22% pindaktiivseid aineid ja on eriti võimsa mustusevastase toimega. Lakipinda toitvate, niistusavate koostisosadega ja loomulikku kaitsekihti taastava valemiga.

Säästab juba värvipinnale kantud vahakihte ja tihendeid ning hoiab ära kummitihendite ja plastosade hapraks muutumise. Carlack Shampoo Concentrate on keskkonnasõbralik, biolagunev ja äärmiselt väikese kuluga. Rohke vahuga põhjalikuks puhastamiseks, lakki ja vahakihti säästavalt, piisab 1-2 korgitäiest kuni 5 liitri vee kohta. 126L tugeva töölahuse valmistamiseks parima hinnaga.

Neutraalse pH ja tensiididega autošampoon on õrn käenahale ning on meeldiva aroomiga. Võimaldab kriimuvabat ja põhjalikku autopesu ilma triipudeta ja plekiliseks kuivamiseta. Sisaldab kuivatamist lihtsustavat komponenti. Tänu eksklusiivsetele koostisosadele puhastab tõhusalt ja taastab pikaks ajaks ilusa läike.

Kasutamine

Lisada 1-2 korgitäit (ca 20-40ml) šampooni kontsentraati 5L vee kohta. Peale kanda švammiga. Alusta pesemist ülemistest detailidest liikudes allapoole. Velgedede pesemiseks on mugavam kasutada varrega pehmet harja. Veega põhjalikult loputada ja seejärel pind kuivatada kuivatusroobi, sünteetilise või nahast kuivatuslapiga.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • suurepärast puhstusvõimet ja säästlikkust üheaegselt tänu pindaktiivsete ainete sisalsusele 22%
  • kriimuvabat tööd, lakki toitvaid koostisosasid ja lihtsat kuivatamist
  • säästa vahakihti ja taastada lakipinna loomulikku kaitsekihti
  • hoida ära tihendite ja plastikliistude hapraks muutumist
  • väikest ainekulu ja tugevat kontsentraati
  • tugevat vahtu ja meeldivat lõhna
  • säästa käenahka tänu neutraalsele pH-tasemele ja mittelenduvatele komponentidele
  • kvaliteetset plekitut ja läikivat tulemust pikaks ajaks
  • parimat meeldivat autopesukogemust
  • tuntud Šveitsi tootekvaliteeti!
Kaal
1.1 kg
Suurus

1000ml

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

6-8 (neutraalne)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/