-30%Hot

5000 Classic Pavian poleerimispasta tugev 1-töökäik kõrgläige

44.6487.74

Poleerimispasta sügavate kriimude ja lihvimisjälgede eemaldamiseks ainult 1 töökäiguga kõikidelt lakkidelt. Tugevast lihvimisest kuni täiusliku kõrgläikelise lõppviimistluseni vaid ühe töökäiguga. Ei vaja eraldi töökäikudega üle töötlemist ja annab ajalise ja rahalise võidu 50%-70%. Šveitsi innovaatiline tehnoloogia, mis on oma ajast ees!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

15.07.2024 - 31.07.2024 kollektiivpuhkuse ajal tehtud tellimused saadame välja alates 01.08.2024

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Poleerimispasta lihvimispasta tugev kõrgläige 1-töökäik universaalne (A1000). Saavutab ühe töökäiguga kristallselge ja kõrgläikelise lõpptulemuse kõikide lakitüüpide töötlemisel pehmetest kuni eriti tugevateni. Kohene kõrgläikeline, hologrammita, lihvimisjälgedeta, pilvevaba ja kristallselge tulemus. Võimaldab jäägivabat pindade poleerimist ja täielikku lihvimispasta väljapoleerimist, ilma kuivamiseta. Ideaalne töövahend tugeva lakipinnahoolduse tegemiseks, sügavate kriimude ja lihvimisjälgede eemaldamiseks ainult 1 töökäiguga.

Kasutamine

Pehmeid lakipindasid töötle ainult pehme poroloon poleerimispadjaga. Keskmisi ja tugevaid lakipindasid töötle keskmise või tugeva poroloonpadjaga. Eriti tugevaid ja/või kulunud lakipindasid töötle mikrofiiber või villase poleerimiskettaga (A1000). Töötlemisel on abiks 54 Miracolo poleerimisabi. Pärast töötlemist kaitse pinnad 68 GlossProtect Nano-Tech ja pehme poroloonpadjaga. Enne kasutamist loksutada.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Silikooni vaba.

Eelised

  • suurepärane tugev lihvimisvõime
  • täiuslik kõrgläikeline hologrammita lõpptulemus
  • anti-hologramm maatriks abrasiivid
  • tolmu ja pritsmete vastane tehnoloogia ja hele koostis
  • jäägivaba pindadelt mahapoleerimine
  • sobib kõikide värvide töötlemiseks, pehmetest kuni eriti tugevateni
  • silikoonivabat koostis, mis ei tekita illusioone ja sobib värvitöökodadesse
  • ainult 1 töökäik, mis annab kuni 70% ajalist kokkuhoidu ja täiusliku tulemuse igas olukorras
  • Šveitsi innovaatilist tehnoloogiat, mis on oma ajast ees!
Kaal
1.1 kg
Suurus

0.5L push-pull, 1L push-pull

Lihv (0-10)

10

Läige (0-10)

10

Kaitse (0-10)

0

Ohupiktogramm

GHS08 (terviseoht)

Tunnussõna

Hoiatus

Silikoon

Ei sisalda silikooni